SPAM

Jeśli chcesz podzielić się ze mną swoim blogiem, możesz zrobić to właśnie tutaj, ale zaznaczam, że nie ma żadnej – nawet takiej najmniejszej – pewności, iż Cię odwiedzę. Najczęściej, a praktycznie zawsze, zaglądam na blogi osób, które odwiedzają mnie, choć i tak nie daję gwarancji, że zostanę – no chyba, że mi się spodoba.

39 komentarzy:

 1. Dziewiętnastoletnia Anella jest magiem, w kraju, w którym magia jest uznawana za najcięższy z grzechów. Kiedy jej sekret wychodzi na jaw, dziewczyna zmuszona jest opuścić rodzinne strony i wyruszyć w długą drogę - do Oreall, Miasta Magii, miejsca, w którym magowie nie muszą się ukrywać. Jednakże o okrucieństwie magów tam mieszkających opowiada się straszliwe historie. Czy Anella, młoda dziewczyna o dobrym sercu, odnajdzie tam swoje miejsce?
  http://smak-magii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Porucznik Catherina Morgan wiodła zwyczajne, szczęśliwe życie u boku narzeczonego. Pochłaniały ją przygotowania do ślubu i sprawy kryminalne, które rozwiązywała wraz ze swoim partnerem zawodowym Colinem Bonnetem.
  Szczęście i stabilizacja prysnęły jak bańka mydlana, gdy pewnego dnia została jej przyznana sprawa masowego morderstwa na opuszczonym osiedlu. Gdy na jaw zaczęły wychodzić ciemne sekrety rodzin ofiar, Catherina zrozumiała, że ona również nie jest bezpieczna. Podobnie jak Colin, mieszkańcy miasta i całego państwa, bo cele morderców wychodzą daleko poza obręb jednej masowej masakry.

  Kategoria: sensacja, kryminał, romans, postapokaliptyka.

  Na razie opowiadanie jest przeze mnie poprawiane, więc opublikowany jest tylko prolog i rozdział 1, ale niebawem pojawią się kolejne;) Będzie mi bardzo miło za odwiedziny. Pozdrawiam!

  zwycieze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ginny Weasley x Blaise Zabini :)

  Harry Potter umarł jako Wybraniec, by ocalić całą społeczność czarodziejów.
  Umarł, zostawiając swoją ukochaną zdruzgotaną i wypaloną. Ginny Weasley wie, że już nic nie może być jak dawniej. Pewnego wieczora podstępem wprasza się na przyjęcie zorganizowane w rezydencji Blaise’a Zabiniego. Biuro Aurorów wysyła ją tam pod przykrywką, by sprawdziła, czy pozornie niewinna impreza nie prowadzi do czarnomagicznych obrzędów.
  Ginny nie podejrzewa, że ten wieczór na zawsze zmieni jej życie. Dom Zabiniego pełen jest sekretów, a ich dusze błądzą w ciemności. Już niebawem obydwoje znajdą się w ramionach unicestwienia…

  http://w-ramionach-unicestwienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://meera-pisze.blogspot.com/p/blog-miesiaca.html
  Zapraszam do udziału w konkursie na blog miesiąca!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam Cię serdecznie do mojej zaczarowanej rzeki z opowieściami. Znajdziesz tam między innymi opowiadanie medyczne, obyczajowe, a także o Powstaniu Warszawskim. Zanurz się w rzece opowieści!
  Fragment mojej twórczości:
  Gwałtowny huk przerwał myśl, która właśnie zrodziła się w mojej głowie. Zaraz po nim zobaczyłam ze zgrozą, jak raz po raz deski spadały z palącego się dachu stajni.
  Chciałam krzyknąć, wezwać pomocy, ale z mojego gardła wydostał się tylko zduszony jęk. Moje nogi były z ołowiu, ponieważ nie mogłam nimi poruszyć. Stałam w bezpiecznej odległości i z bijącym sercem przyglądałam się okropnemu obrazowi.
  Wyrzuty sumienia. Bezradność. Rozpacz.
  To jedyne, co mi zostało w tym momencie.

  www.rzeka-opowiesci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jednego dnia pracujesz w sklepie, zarabiając w ten sposób na życie. Wszystko jest takie, jakie być powinno. Z dnia na dzień to samo - rutyna.
  Następny dzień okazuje się koszmarem, o jakim jeszcze nigdy nie śniłeś. Z nieba zlatują bomby, a Twoje życie rozpada się kawałek po kawałeczku.

  Czy jesteś przygotowany na to, co Cię czeka?

  http://chosenbyaccident.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Co jeśli nagle stracimy to na co tak ciężko pracowaliśmy? Co jeśli stwierdzimy, że zawiedliśmy najważniejszą nam dotąd osobę, której już nie ma, ale którą mamy w sercu? Co jeśli wszystkie starania i poświęcenia poszły na marne? Czy jeśli się zatracimy będzie to grzechem? Czy może jedynie nieuniknionym następstwem? Czy jeśli nie mamy już nic do stracenia warto jest walczyć? Czy znajdzie się ktoś, dla kogo będzie warto się podnieść?
  Zapraszam serdecznie na mojego bloga: http://zniewolony-nothingtolose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Paulina jest jeszcze bardzo młodziutka, liczy sobie zaledwie dwadzieścia dwie wiosny. To pełna energii dziewczyna o ufnych, błękitnozielonych oczach. Mieszka wraz z matką i siostrą w jednym z polskich, średniej wielkości miast.
  Blondynka, mimo zdanej matury z wynikiem dobrym, nigdy nie podjęła się pójścia na studia, choć marzyła o pedagogice i nauczaniu najmłodszych. Postanowiła zaraz po liceum iść do pracy i dopomóc finansowo rodzinie.
  Dziewczyna żyje jak typowa, młoda osóbka. Od czasu do czasu chodzi na spacery, spotyka się z przyjaciółmi, odwiedza pizzerie i kawiarnie. Zdarzają się weekendy, gdy zabaluje na domówce lub w mniejszym, raczej nieprestiżowym klubie.
  Kocha taniec, ale amatorski, nigdy nie pobierała żadnych nauk, no chyba, że można zaliczyć do tego zajęcia rytmiczne w czasach przedszkolnych. Regularnie jeździ na rolkach, starając się znaleźć na to choćby dwadzieścia minut dziennie.
  Paula jest raczej lubiana, ma grono zaufanych, oddanych przyjaciół, ale też nie stroni od towarzystwa dalszych znajomych. Łatwo nawiązuje kontakty nawet z obcymi, gdyż zwykle jest uśmiechnięta i rzadko się złości. Bije od niej pozytywną energią i namacalną dobrocią.
  Dziewczyna jednak źle ulokowała swoje uczucia i sama od dłuższego czasu uważa, że to co jest między nią, a jej chłopakiem – Norbertem – to nie jest to. Pewnej nocy, wśród świateł klubu, przelewa się czara goryczy i Paula definitywnie zrywa z Norbim, tłumacząc, że nie czuje jego zaangażowania. Jak każda kobieta pragnie być zaskakiwana, mieć poczucie, iż jest najważniejsza i że jej chłopak się nią naprawdę interesuje, a nie tylko robić za ozdobę przy jego boku.
  Awantura w klubie sprawia, iż dziewczyna wybiega z niego, a za nią podąża Tomasz – kumpel Norberta z podstawówki, na którego ten natrafił zupełnie przypadkiem i to po tylu minionych latach. Tomek proponuje Pauli podwózkę do domu. Ta się zgadza z nim wsiąść do samochodu, a niedługo po tym spotykają się coraz częściej, aż w końcu zostają parą.
  Paulina otrzymuje od Tomasza to czego nie był w stanie jej dać były chłopak. Tym czymś jest prawdziwe zaangażowanie.
  Czy takie zakończenie nie byłoby za piękne, by być prawdziwe? Byłoby, dlatego to nie jest zakończenie, a jedynie wstęp do zaborczej, toksycznej, zazdrosnej miłości.

  „Nie jesteś sama” – publikacja nowego rozdziału następuje w każdy poniedziałek

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam do Szkoły Magii UMH! http://umh.xaa.pl/

  OdpowiedzUsuń
 10. www.las-smoka.blogspot.com

  Dopiero zaczynam ;>

  OdpowiedzUsuń
 11. Zaczęło się od zaginięcia babci. Potem powrócił ten sen. Wtedy wszystko się zmieniło.
  Opowiadanie fantasy osadzone w realiach polskich. Zapraszam!. Jaga  OdpowiedzUsuń
 12. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

  http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 13. Tomek zaparkował przed dziwnym budynkiem. Zdaniem Pauliny, ta ruina wyglądała na całkiem opuszczoną. Nawet przez moment bała się z nim iść, bo wyraźnie zmierzał do wejścia na starą i ciemną klatkę schodową. Szybko jednak pomyślała, że jej obawy są zupełnie nieuzasadnione, bo przecież była ze swoim chłopakiem, który zawsze się o nią troszczył i nie pozwoliłby na to, by coś złego ją spotkało. Na tyle mu ufała.
  – W kieszeni mam latarkę – powiedział i zatrzymał się, a gdy ją wyjęła, to ponownie zaczął kuśtykać, pomagając sobie przy tym jedną kulą.
  – Dokąd idziemy?
  – Na dach – odpowiedział, a jego oczy przy tym dziwnie zabłysły.
  Zdaniem Pauliny, było to mocno przerażające, ale pomimo tego nie miała zamiaru rezygnować z niespodzianki, więc ucieczka tym bardziej nie była jej w głowie.
  „Nie jesteś sama” – serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 14. Witamy : )
  Od jakiegoś czasu nasza grupa odnosi wrażenie, że blogosfera umiera, więc cieszymy się, że nadal aktywnie publikujesz.
  Zapraszamy do Nas. Ocenialnia Wspólnymi Siłami czeka na kolejne zgłoszenia! Możesz również spróbować dołączyć do naszej ekipy, rekrutacja trwa!
  wspolnymi-silami.blogspot.com
  Pozdrawiamy
  Ps. Jeśli nie lubisz takiego spamu, to nie zwracaj na niego uwagi, ale miło nam będzie, jeśli nas odwiedzisz : )

  OdpowiedzUsuń
 15. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com
  Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 16. Nad Elviren wisi groźba wojny. Król Hans ogłasza nabór do wojska, do którego zgłasza się osiemnastoletnia Farya. Jej zgłoszenie zostaje odrzucone, dlatego wraca w przebraniu mężczyzny i rozpoczyna trening. Armią dowodzi William, który wkłada wszelkie starania, aby osiągnąć zwycięstwo.
  Wiedziona przypadkiem dziewczyna, trafia do pałacu, gdzie poznaje tajemnice tragicznej śmierci poprzednich władców Elviren.
  Jak długo uda jej się trzymać swoją prawdziwą tożsamość w sekrecie? I co łączy ją ze śmiercią rodziny królewskiej?

  http://elvirens-revival.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć :)

  Chciałabym Cię zaprosić na prolog opowiadania pt. „Róża bez kolców”. Mam nadzieję, że królowa Katarzyna zaskarbi Twoją uwagę! :)

  Opis: Bajka o Kopciuszku staje się rzeczywistością, gdy wzrok króla pada na piękną oraz młodą kokietkę, Katarzynę Howard. Arystokratyczna sierota poznaje zarówno uroki, jak i zasadzki dworu, a służąc wzgardzonej królowej – Anny Kliwijskiej, wdeptuje w gniazdo żmij. Chociaż zewsząd otaczają ją szpiedzy tudzież groźne rywalki, które poprzez nikczemne intrygi usiłują zdobyć względy Jego Wysokości, żywiołowa dziewczyna nie traci swego radośnie beztroskiego uosobienia. Szturmem podbija serce charyzmatycznego Henryka VIII, ochoczo spełniającego każdą zachciankę słodkiej branki. Poddani dzielą szczęście z krwawym tyranem. W tym miejscu ta historia mogłaby się właściwie skończyć. To jednak dopiero jej początek...
  Pełna niespodziewanych zwrotów akcji, barwnych postaci, osadzona w realiach XVI-wiecznej Anglii opowieść o niespełnionej, zakazanej miłości. Skomplikowane relacje, zdrada, rządy nieprzewidywalnego władcy, a całość przyprawiona mocną dawką seksu, tworzą mieszankę wybuchową, która steruje zawiłymi losami bohaterów. „Róża bez kolców” momentami szokuje, bardzo wzrusza i udowadnia, że wszystko jest możliwe, kiedy w grę wchodzą uczucia.

  Zwiastun: https://youtu.be/BoyMRhMY4a4

  http://historia-katarzyny-howard.blogspot.com

  Ślę wyrazy pozdrowienia! :*

  OdpowiedzUsuń
 18. Ahoj! (:

  Przybywam, aby Cię zaprosić na „Ponad krańcem i ponad znów”. Dodam, iż dopiero zaczynam tworzyć tę historię. Jeżeli lubisz pirackie klimaty, to moje opowiadanie z pewnością przypadnie Ci do gustu! :)

  Porywający romans przygodowy; opowieść o miłości i zemście za odebranie wolności, przesycona zdumiewającymi zwrotami akcji, humorem oraz zmysłowością, której wydarzenia rozgrywają się w egzotycznej Turcji, eleganckich salonach XVIII-wiecznej Anglii i na spalonych słońcem Karaibach.
  Nieustraszona Georgiana Ann Tregenna – swoista hrabina Monte Christo – pragnie osobiście wymierzyć sprawiedliwość barbarzyńcom pływającym pod piracką banderą: sprawcom jej wieloletniej niedoli. Przyrzekła sobie wypełnić czeluście piekielne potworami, czyli najeźdźcami Matanceros. Wydostała się z sułtańskiej niewoli, aby odnaleźć legendarną załogę Czarnej Perły. Mając za wiernego towarzysza Charlesa Huntera – zuchwałego marynarza – wkracza w świat rzezimieszków, gdzie musi zmierzyć się z huraganami, niesfornymi bandami, morskimi potworami tudzież licznymi klątwami. Wkrótce perypetie pięknej Georgiany i zawadiackiego kapitana Jacka Sparrowa przeplatają się, a wówczas bohaterka przybliża się do głęboko skrywanych tajemnic...
  Przyjaciel czy wróg? Miłość czy nienawiść? Co jest prawdą a co kłamstwem? Jakiego sekretu strzegą duchy przeszłości?

  http://pirates-of-the-caribbean-cd.blogspot.com

  Zwiastun: https://youtu.be/Nhh85MagTu4

  Serdecznie pozdrawiam! :3

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj!

  Serdecznie zapraszam Cię na Pola Elizejskie, gdzie gromadzę blogowe opowiadania. Dołącz do niezapomnianej przygody!

  pola-elizejskie.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam,
  Katalog Szuflada postanowił się zareklamować ;)
  Oferujemy szybkie informacje o nowych rozdziałach, oceny, a w czerwcu nowe zakładki - szkółka oraz "szafa inspiracji"
  Zapraszam: http://katalog-szuflada.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń


 21. Dzień dobry!

  Informuję Cię z przyjemnością, iż organizuję konkurs literacki "Już nie zapomnisz mnie" na www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Do wygrania wiele fajnych nagród! Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów. :) Zapraszam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 22. Witaj :)
  Chciałabym się z Tobą skontaktować w sprawie wywiadu w nagrodę za wygrany konkurs, jednak nigdzie nie mogę znaleźć maila do Ciebie :( Czy mogłabyś się ze mną skontaktować poprzez mojego e-maila: zakrecooona19@gmail.com ? Byłabym naprawdę wdzięczna ;)
  Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę,
  Zakręcona

  OdpowiedzUsuń
 23. Uczestnicy Gry budzą się ze śpiączki w budynku położonym trzynaście tysięcy metrów nad ziemią. Nie ma w nim żadnych drzwi prowadzących na zewnątrz, a za niewielkimi, okrągłymi okienkami widać jedynie linię chmur.
  Nie pamiętają nic: swojego imienia i nazwiska, jak się tu wzięli, ani kto za tym wszystkim stoi.
  Jedyne, co ich odróżnia, to unikalny kod kreskowy, wytatuowany na wewnętrznej stronie lewego nadgarstka.
  Jaki jest cel Gry, jak jej domniemani uczestnicy mają się stąd wydostać i wreszcie, czyja to sprawka? Odpowiedzi jest mało, a liczba pytań stale wzrasta.
  Może spróbujesz się tego dowiedzieć, zostając jednym z nich?

  Gra w przestworzach

  OdpowiedzUsuń
 24. Rainfall, niegdyś potężne królestwo Północy, dziś jest spustoszone przez minioną wojnę, a krew wiernych dynastii Tanvarenów żołnierzy i cywili nie zdążyła jeszcze wsiąknąć w ziemię. W Wenrille rozprzestrzenia się strach, nędza i cierpienie, ale nie chcemy wierzyć, że nie ma już dla nas nadziei, każdy kolejny krok przybliża bowiem Czarnego Ptaka do serca jego kraju.
  Jego czyny przyniosą kolejne zniszczenia, ale może po wszystkim znów będziemy wolni?

  http://tanvaren.blogspot.com

  Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Cześć! :)
  Jestem ambasadorką Sweek i chciałabym Cię serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konkursie literackim #Przygoda organizowanym przez ten portal. Zadanie to napisanie krótkiego opowiadania (max 5000 słów). Do wygrania jest 1000 złotych, przewidziane są także wyróżnienia za najlepsze historie. ^-^

  Więcej informacji znajdziesz tu:
  https://blog.sweek.com/pl/wielki-konkurs-literacki-przygoda/

  Pozdrawiam,
  Kasamiyo

  OdpowiedzUsuń
 26. Oskar był zwyczajnym studentem prawa, do czasu gdy przypadkowy facet zmienił go w wampira. Teraz do egzaminów, pracy, i problemów z kotem, dochodzą jeszcze problemy z ludźmi próbującymi wciągnąć go do ich tajemniczego stowarzyszenia, mimo iż usilnie im odmawia. No bo jak wytłumaczyć grupie gości w czarnych pelerynkach, że nie jest zainteresowany składaniem ofiar i polowaniem na ludzi, kiedy sesja wisi mu nad głową?

  https://student-prawa.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Dzień dobry!

  Opowiadanie: Kto pierwszy powie "kocham" - przegrywa zostało poprawione i znów wkracza w świat blogosfery!

  Krótki opis: Historia oczami Dracona Malfoya; bogata w liczne komentarze i sarkastyczne uwagi dotyczące nie tylko Hermiony Granger, ale również problemów dojrzewania i odkrywania w sobie nieznanych do tej pory uczuć. Opowieść o za szybkim dorastaniu, braniu odpowiedzialności za własne czyny i walce z Szakalem, czarnoksiężnikiem, którego wpływy przedarły się nawet przez bramy Hogwartu.

  Zapraszam na www.melodie-duszy.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 28. Krytyka Dla Odważnych otwiera zgłoszenia! Nie tylko wskazujemy, ale i tłumaczymy błędy, a przede wszystkim staramy się pomóc. Oprócz tego otwarty jest także nabór, więc jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności pisania lub spróbować sił w ocenianiu – serdecznie zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 29. Uwaga Spam.
  "Nie miała pojęcia, że napisanie książki, która okaże się hitem tak zmieni jej świat.
  Rose to zwyczajna dziewczyna jakich wiele. Ma dobrą przyjaciółkę i wspaniałego chłopaka, oraz plany na przyszłość. Wszystko zmienia nieoczekiwane przybycie tajemniczego chłopaka.
  Varian Vargas przemierza świat by odnaleźć ukochaną, która miała się odrodzić. Po przeczytaniu książki wie, że to ona, lecz wszystko idzie nie tak. Rose go nie pamięta i nie wierzy w całą historię. Nawet, gdy ktoś usiłuje namieszać w jej życiu a uczucia ciągle płatają jej figla. Kiedy odkrywa, że jest bohaterką własnej książki i Wybranką mającą pokonać niebezpieczną Królową wampirów zaczyna wątpić we własną rzeczywistość i wszystko, co ją otacza.
  Co zrobisz, gdy cały świat stanie ci na głowie?
  Czy Rose pogodzi się ze swoimi uczuciami?
  Kto ucierpi w walce o jej serce?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nową, niebezpieczną historię w której miłość może przynieść prawdziwe niebezpieczeństwo..."
  http://autorska-strefa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Dzień dobry!
  Już jutro (31.10.2017) ruszamy z eventem halloweenowym, dlatego serdecznie zapraszam na godzinę 19:00. Szczegóły pojawią się w poście generalnym.
  Będzie nam bardzo miło, jeśli wpadniesz :)
  Pozdrawiam cieplutko,
  Ayame
  Katalogowo

  OdpowiedzUsuń

 31. Witaj ;)
  Drogi autorze jesteś pisarzem na tym świecie. Zakładam więc, że wiesz jakie są początki jakiejkolwiek strony internetowej w świecie pełnym nowości. Nie ważne czy jest to blog czy katalog.

  Niedawno założyłam Stowarzyszenie (nie)potrzebnych bloggerów i chciałabym prosić Cię o pomoc. Dopiero zaczynam raczkować, a zależy mi, by w jednym miejscu skupić blogi. Chciałabym oferować Tobie większą ilość wyświetleń, komentarzy, większą sławę ;)
  Zapraszam, obejrzyj, przeczytaj i zadecyduj czy warto dołączyć do naszej rodziny.

  Pozdrawiam, Aneta

  https://stowarzyszenieniepotrzebnychblogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Twoje blogi zostały właśnie wpisane do kategorii Autorskiej!
  Jest to kategoria zbierająca w sobie Autorów, którzy posiadają więcej niż jeden blog zapisany do KŚ - Czytelnicy mogą znaleźć w jednym miejscu dzieła swojego ulubionego Autora.
  Blogi nie zostały wypisane z pozostałych kategorii - kategoria Autorska jest niezależna od podanej liczby zwykłych kategorii.
  Pozdrawiam, administratorka Emily.

  OdpowiedzUsuń
 33. Wpadłem zapytać czy masz profil na Wattpadzie. Aktualizuję sobie zakładkę "Ulubione" oraz bibliotekę Wattpada. Czasami czytam na telefonie, a wtedy Watt jest wygodniejszy, więc dodałbym też do niego link jeśli takowy profil posiadasz.

  Przy okazji chciałbym zaprosić do siebie na:
  "Między alejkami", "Nie jesteś sama" oraz na "Zbrodnie w miasteczku"
  Wszystkie opowiadania znajdziesz na moim blogu autorskim:
  dariusz-tychon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcę też zapytać czy zamierzasz to opowiadanie dokończyć? Czy jesteś pewna tego, że je dokończysz? Mam już dość marnowania czasu na czytanie czegoś co zostanie przerwane, bo ja nie czytam dla poznania cudzych zdolności literackich i dla poznania jego sposobu na tworzenie płonnych zdań, ja czytam, by poznać fabułę, bohaterów, ich losy i otrzymać zakończenie.

   Usuń
  2. Odnośnie Wattpada, to tak. Od niedawana mam tam konto, ale nie mam na nim tego opowiadania, tylko Zagubione dusze.

   Z pewnością dokończę Bleeding Out - prędzej czy później, ale dokończę. :) I doskonale Cię rozumiem, bo już nie raz załamałam ręce, gdy chciałam przeczytać kolejny rozdział, a tam blog został usunięty/zawieszony...

   Usuń
  3. Dla mnie takie rozczarowanie z powodu zamknięcia jakiegoś bloga jest tym większe, bo ja nie mam czasu być na bieżąco, więc jak już mam czas poczytać, to czytam masowo, po kilka blogów jednego dnia i wtedy okazuje się, że z 10 na jakie zajrzałem np 7 czy 8 jest już nieczynnych, zamkniętych, porzuconych. Co innego, gdybym czytał na bieżąco, zaglądał częściej niż raz na kilka miesięcy, bo wtedy pewnie zawodziłbym się stopniowo, a nie takim hurtem.
   Tak więc dziękuję za odpowiedź, zaraz przeczytam Twój rozdział. Możesz podać mi link do Wattpada, może w wolnej chwili i tam coś przeczytam, no i zaznaczę sobie, że masz takowy profil, choćby do kontaktu :)

   Przy okazji przypominam o sobie, a właściwie to o "Paulinie" z serii "Nie jesteś sama", gdyż do końca pozostało już tylko siedem rozdziałów.

   Nie docierało do niej to co mówił. Tak naprawdę to z ledwością dochodziło do niej, to co się działo. Wszystko było niewyraźne i nachodziło na siebie, zamieniając się w jedną plamę, a w niej był płacz, ból i odgłosy pasa odbijającego się od nagiej, wilgotnej skóry. Jej skóry. To było jej ciało, jej ból, jej łzy.
   Link do teledysku promującego: https://youtu.be/drZh-cZs_2E
   Link do opowiadania na Bloggerze: https://dariusz-tychon.blogspot.com/p/blog-page_19.html
   Link do opowiadania na Wattpadzie: https://www.wattpad.com/story/79210549-nie-jesteś-sama

   Usuń
  4. O Paulinie pamiętam cały czas, ale jakoś nie dotarłam jeszcze. :)

   https://www.wattpad.com/user/Adna_chiel – a tu Wattpad, choć raczej rzadko tam zaglądam.

   Usuń
 34. http://kraina-liliowego-ksiezyca.blogspot.com/
  Katherine, młoda księżniczka Landarku, wcale nie chce być księżniczką – jej serce rwie się do walki i adrenaliny krążącej w żyłach. Nadopiekuńczy Eagal, król, chce wybić córce ten pomysł z głowy. Czy zmieni zdanie, gdy ich królestwo będzie zagrożone? Czy Katherine zdoła podążać za marzeniami i jednocześnie ochronić tych, których kocha? Czy rozwiąże zagadkę, jaką jest cel jej życia?
  Serdecznie zapraszam i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 35. https://youreyeslooksad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń